Bohoslužby v omezeném režimu

Bohoslužby ve farním kostele.

vzhledem k tomu, že se situace nelepší a nákaza onemocnění kovid 19 se stále komunitně šíří, nacházíme se stále v pátém stupni epidemického systému.

Mše sv. budou slouženy i nadále v omezeném režimu tak aby se kontakty omezily na co nejnižší možnou úroveň.

V týdnu středa, pátek - 17,00 za přítomnosti max. 20 věřících, neděle 9,00 dopoledne za přítomnosti max. 20 věřících

Pro věřící stále platí dispens od účasti na nedělních bohoslužbách s možností sledovat přenosy bohoslužeb online, v televizi a v rozhlase.

• Při mši svaté není povolen zpěv věřících.

• Účastníci si před vstupem do bohoslužebného prostoru povinně vydesinfikují ruce na k tomuto účelu označeném, vymezeném a připraveném místě.

• Obdobná pravidla platí pro svatby a křty a pohřby, kde je povolena účast max. 15 osob..

O DALŠÍM VÝVOJI VÁS BUDEME PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT

DĚKUJEME ZA TRPĚLIVOST A POCHOPENÍ